ALGAZ Online Alışveriş Sitemize Hoşgeldiniz.
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
  • (0216) 383 00 95


Sepetiniz boş!

Hakkımızda

Algaz Endüstriyel Mutfak Cihazları San.Tic.Ltd.Şti.
 
1980 yılında kurulan AlgazEndüstriyel Mutfak imalatı ve aktif pazarlamasında yurtiçi ve yurtdışı müşterilerine sınırsız bir hizmet sunmaktadır.

Hızla gelişen turizm ve otelcilik sektöründe güçlü bir yere sahip olan Algaz; otel, motel, tatil köyleri, işyerleri, alışveriş merkezleri ve toplu yemek üretim tesislerinin mutfaklarının projelendirme,imalat ve montajı aşamasında, geniş uzman kadrosuyla yatırımcı ve işletmecilerin hizmetindedir.
 
Algaz, kullanılan kalite yönetimi sistemi ile ilgili faaliyetleri basit,kolay ve anlaşılır bir şekilde sunulmasına yardımcı olmaktadır.

Mamulün oluşmasındaki tüm aşamalarda sorumluluk ve ilgi alanının tanımlanması açısından, kusursuz bir kalite yönetimi sistemi için kılavuz olarak kullanılmaktadır.
Kalite politikası,kalite sisteminin tüm öğelerinin imalat,müşteri hizmetleri ve diğer görev alanlarında sistematik olarak kullanımıyla bütün alanlardaki hataların önlenmesine yardımcı olmaktır.
Ayrıca kalite politikası yönetim sisteminin müşterilerimize sözleşme şartlarının belirlenmesindeki temeli oluşturmaktadır.

Kalite politikası ile müşterilerimizin firmamızdan beklentisi olan,sürekli aynı seviyede ürün ve hizmet kalitesi sağlayabilmek için katkıda bulunmak amacımızdır.