ALGAZ Online Alışveriş Sitemize Hoşgeldiniz.
Hoşgeldin ziyaretçi Oturum Aç ya da Üye Ol.
  • (0216) 383 00 95


Sepetiniz boş!

GAZLI DÖNER OCAĞI ALTTAN MOTORLU SEREN CAMLI CE BELGELİ 3 RADYANLI

Ürün Kodu: DNR-rmcedt04
Stok Durumu: 10
0 yorum 0 yorum  |   Yorum Yap

Paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Tek radyandan 8 radyana kadar modeller üretilir.Ce belgelidir.Doğal gazlı modeller mevcuttur.Emniyet ventili ile gazı otomatik olarak keser..Motor ile kullanım kolaylğı ve homojen pişirme sağlar.Ayrılabilir tepsisi ile kullanım kolaylığı sağlar.

ROBAX Color S termal camlı.Ayarlanabilir döner şişi.Paslanmaz Çelik gövdeli.Hijyen, emniyetli ve uzun ömürlü.Ayrılabilir tepsi ile kullanım kolaylığı sağlar.

Ergonomik tasarımlıdır.3 ve 4 radyanlı modelleri mevcuttur.Doğalgaz yada lpg ile çalışır.Paslanmaz çeliktir.Pişirme bloğu öne ve arkaya hareketli olup, et miktarına göre cihazın konumlandırılmasını sağlar.Motorlu olması sayesinde makina başında beklemeden ve eti yakmadan pişirme olanağı sağlar.Motorun alt bölümüne yerleşimi sayesinde, cihazın kullanım sıcaklığının motora zarar vermesi engellenmiştir.Cihazımızın kumanda panelindeki her düğme ayrı bir radyanı kontrol etmektedir.Radyanlar ayarlanabilir şekilde iki ayrı yanış ısısına sahiptir.

3 ve 4 radyanlı modelleri mevcuttur.Doğalgaz yada lpg ile çalışır.Paslanmaz çeliktir.Pişirme bloğu öne ve arkaya hareketli olup, et miktarına göre cihazın konumlandırılmasını sağlar.Motorlu olması sayesinde makina başında beklemeden ve eti yakmadan pişirme olanağı sağlar.Motorun alt bölümüne yerleşimi sayesinde, cihazın kullanım sıcaklığının motora zarar vermesi engellenmiştir.Cihazımızın kumanda panelindeki her düğme ayrı bir radyanı kontrol etmektedir.Radyanlar ayarlanabilir şekilde iki ayrı yanış ısısına sahiptir.

* Avrupa taş radyan kullanılmaktadır.
* Emniyet gas kesici sistem kullanılmaktadır.

DÖNER OCAĞI
 
Döner ocağı marka ve modelleri arasında en çok beğenilen döner makinalarını bir araya toplayarak kaliteli ürünlerin satışını yapan firmamız, moturlu döner ocağıseren camlı döner ocağı ve doğal gazlı gazmer onaylı döner ocakları ile ilgili bir çok döner makinası çeşidini bir arada sizlere sunmaktadır. Döner ocağıyla ilgili bütün model ve çeşitlerini bulabileceğiniz online satış mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin tamamı sıfır ve 2 yıl garantili olarak, içerisinde bulunan belgeleriyle birlikte adresinize teslim olarak gönderilmektedir. 
 
Özel olarak talep ettiğiniz ihtiyaçlarınız için ve tavsiyeleriniz için firmamızla iletişime geçerek size uygun döner ocağının hangisi olduğu hakkında detaylı olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz. TSE Belgeli döner ocağı almak isteyen işyerlerinin bu döner ocağını tercih etmelerindeki amaç gazmer onaylı döner ocağı ve CE belgeli döner ocağı alarak doğalgaz şirketlerinin veya mühendislerinin doğalgaz firmalarına ürün belgelerini göstererek doğalgazlarının açılmasını sağlaya çalışmalarıdır.  
 
Doğalgaz projeniz için gerekli olan 21 m barla basınçta tam verimle çalışabilmesi için özel olarak TSE standartlarında ve CE belgeli olarak üretilmiştir, bundan dolayı doğalgaz projenizin onayı için gerekli belgelerle birlikte çalışma standartlarına da uygun olarak üretilmiştir. Döner ocağı marka ve modelleri arasında yer alan 3 gözlü döner ocağı ve dört gözlü döner ocağı en çok tercih edilen döner ocağı modelleri arasında yer almaktadır. Genellikle iş yeri kullanıcılarının tercih ettikleri orta ölçekli işletmeler için ve lokantalar için uygun olan döner ocağı modeli üç gözlü radyan sayısına sahip döner ocaklarıdır. 
 

Yorum Yap

Adınız:Yorumunuz:

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: